LOKAL 1: I PIĘTRO – 50 m2
Do wynajęcia od 1 marca 2023
Lokal biurowy na wynajem, Podzamcze.
Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurową o pow. ok. 50 m2 zlokalizowany na Podzamczu w sąsiedztwie licznych pubów, restauracji, bardzo duży przepływ ludzi. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy z 2000 roku z widokiem na Rynek Sienny, Ratusz Staromiejski oraz Katedrę.
Lokal po lekkim remoncie, podwyższony standard wykończenia. Dwa niezależna pomieszczenia, łazienka i aneks kuchenny (lodówka z zamrażarką, płyta elektryczna). Ściany w gładzi tynkowej, wycyklinowany parkiet. Ogrzewanie nawiewowe, ciepła woda z własnej kotłowni, klimatyzacja. Internet: Światłowód.
Wszystkie opłaty wliczone są w kwotę czynszu 3700 zł netto +23%vat (ogrzewanie, woda, prąd, sprzątanie części wspólnych, podatki, śmieci). W chwili wynajmu wymagana jest od najemcy dwumiesięczna kaucja.
Lokalizacja – Szczecińska starówka cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów, znajduje się tu dużo siedzib firm oraz liczne restauracje. Dobra komunikacja miejska), podwyższony standard wykończenia pomieszczeń i okazyjna cena najmu to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację.
This site is registered on wpml.org as a development site.